Autodíly Kelbl - velkoobchod s autodíly

E-shop


Avia  Daf  Iveco  Liaz  Man  Mercedes  Multicar  Renault  Scania  Tatra  VolvoNáhradní díly na nákladní vozy, přívěsy a návěsy

Autodíly Kelbl

Vítáme Vás v naší prodejně autodílů

Rádi bychom Vás informovali o možnosti nakupování on-line na našem e-shopu se širokým sotimentem náhradních dílů a příslušenství pro nákladní vozy, přívěsy a návěsy.

NÁHRADNÍ DÍLY NA VOZY MULTICAR!

Zaváděcí ceny pro nově otevřený sklad náhradních dílů a příslušenství na všechny typy vozidel Multicar! Naskladňujeme největší sklad náhradních dílu na vozidla Multicar pro Brno a okolí.

Vozidla multicar a převodovky

Provádíme opravy všech typů diferenciálů tuzemských i cizích vozů a převodovek Praga a ZF.

Historie naší firmy

Naše firma byla založena v roce 1994. Od té doby se neustále rozrůstá, zejména co do množství náhradních dílů na skladě a šíře nabízeného sortimentu. S tím souvisí i postupný nárůst počtu zaměstnanců a velikosti skladovacích ploch. V současné době patříme co do množství náhradních dílů a velikosti sortimentu k velmi dobře zásobeným firmám se stabilními hospodářskými výsledky. Neustále stoupá počet našich zákazníků a ti se k nám sjíždějí již prakticky ze všech oblastí naší republiky. Rychle narůstá také počet zákazníků ze Slovenska. Zákazníky přitahuje nejen možnost výhodně nakoupit, ale zřejmě i celý komplex ostatních služeb od výměny agregátů až po organizační zajišťování oprav, úprav a kontrol. V roce 1999 jsme rozšířili sortiment o zahraniční nákladní vozidla, návěsy a přívěsy. V současné době v roce 2004 dodáváme díly na značky: MAN, DAF, IVECO, SCANIA, RENAULT, MERCEDES, VOLVO, LIAZ, TATRA, AVIA. Naše firma získala v roce 2003 certifikát ISO:9001 což znamená pro zákazníky dodržení kvalitních služeb. Přejeme Vám mnoho kilometrů bez potřeby oprav. Pokud však přece jenom budete potřebovat pomoc, pevně doufáme, že s našimi službami budete spokojeni i vy.